KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY KARNAWAŁ W NASZYM OŚRODKU

W świątecznej atmosferze i bożonarodzeniowym nastroju w grudniu 2014 r. w naszym  Ośrodku odbył się kiermasz  pod patronatem Rady Rodziców.

Podczas kiermaszu można było podziwiać i zakupić: magiczną jemiołę, wigilijne sianko oraz własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe ozdoby. Ponadto można było zakupić słodkości przygotowane przez rodziców,  które przyciągały smakoszy swoimi zapachami i kształtami.
Nasz kiermasz cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Dochód z przedsięwzięcia został przeznaczony na paczki od Mikołaja i poczęstunek podczas Balu Karnawałowego, który odbył się w naszym Ośrodku 23 stycznia 2015 r.

BYŁO   GŁOŚNO   BYŁO  RADOŚNIE …

Zabawy  prowadzili wychowawcy klas,  którzy doskonale wiedzieli co lubią ich uczniowie.

Duża niespodziewaną atrakcją były Śnieżynki, pilnowały żeby nikt się nie nudził i zasłużył roześmianą buzią na prezent od Mikołaja. Ich wizyta była możliwa dzięki życzliwości i  hojności firmy Bioserwis Sp. z o.o. z Białegostoku i Biura Kredytowego Credit  Agricole z Hajnówki.

Wdzięczni, na wasze ręce składamy serdeczne podziękowania za pomoc finansową, dzięki której możliwe było zorganizowanie tak szczęśliwego wydarzenia dla naszych dzieci . Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym rodzicom, pedagogom  za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu i zabawy choinkowej. Jako współorganizatorzy zabawy karnawałowej jesteśmy dumni, że otaczają nas ludzie na których możemy liczyć i na których możemy polegać.

Rada Rodziców